VKZ Waddentocht dag 4 en 5

  • Stavoren – Enkhuizen
  • vertrek 7.50 – aankomst 11.45
  • afstand 13,6 nm, gemiddeld 3,2 kn,
  • tijd 4, zeilen 3 1/2, motor 1/2
  • ZO 2-3, 18 C, 1018 hP

Geen Palaver

Vissers en zeilboten in Stavoren

Het leek er op dat wij donderdag met de trein naar Groningen gingen en de beide collega’s richting Amsterdam. Maar, zij besloten allebei in Stavoren te blijven , in de omgeving te fietsen en te genieten van het Friese weidelandschap en steden.

Beetje veel

Herman met Utah en Beer

Voor Herman en Flory was het een drukke dag: pedicure, schoonmaker en fysiotherapeut. Daar bovenop een zoon en schoonzoon, allebeide met een hond leek wat te veel van het goede.
Harke had ook een drukke dag. ‘s Ochtends was zijn grote zus Ynske met nicht Hilda op bezoek geweest, ‘s middags was dochter Els er en kwam neef Rudy met hond ook. Maar Harke vond het prima. Utah vond het ook prima.

Harke met Utah

Gespreid vertrokken

IJsselmeer in de ochtendzon

Met Utah in het ochtendzonnetje over de IJsselmeerdijk gewandeld.
De drie bootjes zijn vanochtend vertrokken. Lisette en René op de Daphnia zijn vroeg richting Amsterdam vertrokken, op weg naar hun thuishaven Scheveningen, wij daarna naar Enkhuizen en Piet en Joke op de Johanna daarna, onderweg naar hun thuishaven Hasselt.
In het begin van de tocht was er nog een mooi windje, na een paar uur zwakte de wind fors af. In de Compagnieshaven de tank gevuld. ‘s Middags wat klusjes gedaan, naar de watersportzaak Joosten geweest en genoten van het hete weer.

Twee zusjes Johanna en Wilhelmina
Rudy Schoonveld
Rudy Schoonveld
Artikelen: 1160

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *