Dutch Divide 2026 dag 4

Over de heuvels

Vandaag over de Sallands Heuvelrug, te beginnen bij de Lemelerberg. Het MTB voerde me er twee keer tegen op. Goede intervaltraining. Gelukkig waren de afdalingen op wat bredere stukken. Steil omlaag fietsen op een kronkelend smal pad zijn niet mijn ding. Daarna verder over de prachtige heuvels rond Hellendoorn, Nijverdal en Holten. Een mix van MTB-routes, rustige fietspaden, zandwegen en stukken asfalt. Afwisselend, uitdagend en bovenal genieten van het landschap.

bospaadje lemelerberg

Salland

Na Holten vooral agrarisch land met veel begroeiing. Asfalt en een paar zandwegen. Een stukje MTB pad bij Lettele, tegen de richting en eigenlijk afgesloten vanwege boswerkzaamheden. Bij neef Gerrit op de thee geweest. Gezellig, de oudste van de (aangetrouwde) neven en nichten.

Diepenveen

Boven Diepenveen weer een leuk MTB paadje richting Olst. Daar over met de pont en vervolgens over kleine weggetjes en wat grindwegen onder Epe langs. De vriend op de fiets had geen plek, de Warmshowers meneer reageerde niet, dus maar een hotel. Complete stilte in het bos.

Rudy Schoonveld
Rudy Schoonveld
Artikelen: 1191

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *